هرکسی که مبل یا صندلی جدیدی را خریداری می کند، نگران این است که مبادا کسی هنگام نشستن روی آن شربت و یا مایعی بریزد که نتوان آن را از روی مبل پاک کرد.
در حقیقت، ترس از لکه ها باعث می شود بسیاری از افرادی که بچه یا حیوانات خانگی دارند نتوانند به راحتی مبلمان جدید بخرند اما نیازی به زندگی بدون مبل نیست زیرا این نگرانی قابل حل است.

دلیل این است که یک دسته کاملاً جدید از پارچه  و لوازم داخلی منزل تولید شده اند که به فناوری نانو مجهز می باشند و توانایی مقابله با لکه ها و گرد و غبار ها را دارند و
مبل  یکی از لوازمی است  که این فناوری در آن اجرا شده است و همچنین این فناوری باعث شده است که پارچه مبلی ضد لک نیز تولید گردیده و برای فروش به بازار عرضه گردد.خرید عمده پارچه مبلی ساده ضد لک نانو

با پارچه مبلی نانو بیشتر آشنا شوید

با پارچه مبلی نانو بیشتر آشنا شوید یکی از صنایعی که به واسطه فناوری نانو دستخوش تغییراتی می شود، صنعت نساجی است و حال حاضر شرکت های فناوری نانو در تلاش هستند تا در آینده پارچه هایی بسازند که هوشمند بوده و با توجه به شرایط و علایم محیطی قادر به واکنش باشد و امروزه پارچه هایی توسط فناوری نانو ساخته شده است که ضدآب و ضد چروک است.

به غیر از ضد چروک و ضد آب بودن، پارچه هایی نیز طراحی شده اند که خود به خود بدون شستن پارچه می توانند اثر کثیفی و آلودگی را از بین برده و هر فردی را از شستن لباس و مصرف آب بی نیاز کند، این می تواند ایده ای برای پارچه مبلی ضد لک نیز باشد. پارچه های نانو در نساجی معمولی از مواد طبیعی استفاده می شوند و از مواد شیمیایی الهام نمی گیرند.
دانشمندان مشغول در صنعت نانو ساختارهای سه بعدی، چند بعدی و فناوری های خاصی را روی محصولات نانویی امتحان می کنند تا شاید بتوانند ویژگی های بدیعی را به آنها بیفزایند.

همان طور که بیان شد این صنعت باعث شده است که فناوری نانو در صنایع مختلف استفاده گردد و یکی از این محصولاتی که باعث تغییر در صنعت نساجی شده است، پارچه مبلی نانو می باشد.

فروشگاه جدیدترین پارچه مبلی ضد لک فایپکو

فروشگاه جدیدترین پارچه مبلی ضد لک فایپکو جدید ترین پارچه های مبلی نانویی دارای خواص زیادی می باشند که برای اطلاع بیشتر شما عزیزان آنها را بیان خواهیم کرد.

  • قابل اجرا روی اکثر پارچه ها
  • ضد لک بودن و ضد آب بودن
  • مقاومت در برابر شوینده ها
  • ضد حریق و آتش سوزی
  • خواص آنتی باکتریال و خود تمیز شونده بودن 
  • ضد گرد و خاک بودن
  • ضد چروک بودن

فروشگاه پارچه مبلی، فروشگاهی است که دارای انواع محصولات با خصوصیت های مختلف می باشد و جدیدترین پارچه مبلی ضد لک را نیز عرضه می نماید تا شاید بتواند قدمی در راه رشد صنعت نساجی کشورمان بردارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *