پارچه مبلی مازراتی درجه یک از جمله پارچه هایی است که ظاهر نرم و براقی داشته و بیشتر برای تهیه مبلمان به کار می رود. این پارچه ها به صورت ساده و طرح دار تولید شده و به روش های مختلف عرضه می گردند. به عنوان مثال می توان به سایت فروش پارچه مبلی شانل ساده یزد اشاره کرد.

سایت فروش پارچه مبلی شانل ساده یزد

آشنایی با انواع پارچه مبلی شانل

آشنایی با انواع پارچه مبلی شانل جهت آشنایی با انواع پارچه مبلی شانل، پیش از هر چیز باید گفت که به طور کلی این محصول از شیک ترین و مرغوب ترین پارچه های رو مبلی به شمار می رود.

پارچه شانل، نسبتا نرم و لطیف، براق و کرکی است؛ همچنین نسبت به سایر منسوجات مبلی، ضخیم تر و سنگین تر می باشد. برای تولید این پارچه از نخ طبیعی پنبه، ابریشم و یا الیاف مصنوعی اکریلیک، رازیون و الفین استفاده می کنند. بنابراین می توان گفت که پارچه مبلی شانل به نوبه خود متنوع بوده و طبیعتا با نرخ های مختلفی عرضه می شود.
علاوه بر آنچه بیان شد؛ انواع مختلف پارچه شانل مخصوص مبلمان را می توان به دو دسته ساده (یا تک رنگ) و طرح دار تقسیم نمود. هر کدام از اینها نیز به نوبه خود تنوع داشته و مصارف گوناگونی دارند. به عنوان توضیح بیشتر، باید اضافه کرد که پارچه های تک رنگ شانل را بیشتر برای مبلمان راحتی، استیل یا مدل کلاسیک به کار می برند؛ اما شانل طرح دار برای مبل های سلطنتی، بسیار مناسب به نظر می رسد.

مرکز خرید انواع پارچه مبلی شانل ساده ایرانی

مرکز خرید انواع پارچه مبلی شانل ساده ایرانی مرکز خرید پارچه مبلی شانل ساده ایرانی، رنگ های مختلف این پارچه را ارائه می دهد.

همان طور که در قسمت قبل نیز تا حدودی بیان شد‌؛ انواع پارچه مبلی شانل ساده ایرانی، از نظر نوع تار و پود به کار رفته (جنس الیاف) و کیفیت با هم فرق دارند‌؛ اما نکته شایان ذکر این است که در حال حاضر ارقام مختلف پارچه مبلی ایرانی از لحاظ کیفیت در رده بالایی قرار دارند.

به طور کلی پارچه مبلی مازراتی ساده، پارچه نسبتا با کیفیتی بوده و ماندگاری بالایی دارد. این پارچه، حساسیت های پارچه مخمل مبلی را نداشته و به راحتی با مقدار کمی آب، شامپو و اسفنج تمیز می شود. به همین دلیل است که به میزان بالایی خرید و فروش می گردد.

یکی از نکاتی که کلیه خریداران مبلمان به آن توجه می کنند‌‌؛ جنس پارچه به کار رفته و همچنین طرح و رنگ آن می باشد؛ زیرا این قسمت از مبل، بیشترین تاثیر را بر جلوه ظاهری این وسیله دارد‌؛ همچنین در صورت عدم کیفیت پارچه، مبلمان کارایی چندانی نخواهند داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *