ابر های اسفنجی از سازه های پرمصرف هستند که برای ساخت آن ها از مواد پلاستیکی مخصوصی استفاده شده است، تمامی آن چیزی که ما از ابرها اسفنجی انتظار داریم نرمی و انعطاف پذیری آن هاست. سفارش دهنده ابر اسفنجی نرم کیفیت بالا برای سفارش دهی این نوع محصولات می تواند از روش هایی استفاده کند که در انتهای مقاله به آن اشاره می شود.

سفارش دهنده ابر اسفنجی نرم کیفیت بالا

نکاتی برای نگهداری از ابر اسفنجی نرم

نکاتی برای نگهداری از  ابر اسفنجی نرم ابر اسفنجی باکیفیت از محصولات پلی اورتان تولید شده است، داین نوع محصولات نه تنها در ایران بلکه در تمامی نقاط جهان شهرت خاصی پیدا کرده و امروزه استفاده های زیادی از آن ها می شود. ابرهایی اسفنجی در بخش های تولید انواع تشک ها، مبل ها و حتی صندلی های خودرو قابل استفاده هستند که اغلب در رنگ های زرد یا سفید می باشند.

اگر شما از محصولاتی موجود دارید که توسط اسفنج تولید شده اند باید نحوه نگهداری اصولی از آن را فرا گرفته تا بتوانید برای مدت زیادی بدون بروز مشکل از آن بهره ببرید، برخی از ابرها قابلیت شستشو داشته و برخی جزو محصولات غیرقابل شستشو بوده و در مواجه با آب ممکن است نرمی خود را از دست بدهند، بخاطر همین موضوع بهتر است برای خرید ابرها از نمونه هایی خریداری کنید که قابلیت شستشوی خوبی دارند.

اگر مبل یا تشکی دارید که درون آن از ابر اسفنجی استفاده شده است بهتر است از قرار دادن اشیاء سنگین وزن بر روی آن ها خودداری نمایید، قرار دادن وزن سنگین اگرچه برای چند بار نمی تواند به ابرها آسیب برساند اما در گذر زمان آسیب جدی به اسفنج ها وارد کرده و خاصیت برگشت پذیری آن را کم خواهد کرد، برای شستن اسفنج ها باید از آب ولرم تا نهایت 30 درجه سانتیگراد استفاده شود، علاوه بر آن در زمینه شستشوی این محصولات باید از مواد شوینده مناسبی استفاده شده و پروسه خشک سازی آن نیز به صورت طبیعی انجام گیرد.

خرید مستقیم ابر اسفنجی نرم کیفیت بالا

خرید مستقیم ابر اسفنجی نرم کیفیت بالا برای سفارش ابر اسفنجی می توانید از روش های حضوری و غیرضروری استفاده نمایید، از آنجایی که پروسه سفارش گیری حضوری با دردسرهایی همراه است ما پیشنهاد داریم تا برای خرید انواع اسفنج های نرم و باکیفیت از روش های اینترنتی استفاده کنید، کیفیت ابرهایی که از اسفنج تولید شده اند با یکدیگر یکسان و مشابه نمی باشد و بخاطر همین شما اگر قصد خرید این نوع سازه ها را دارید بهتر است نمونه های ایرانی که قیمت پایینی داشته و در مقایسه با اسفنج های وارداتی کیفیت بالاتر دارند خریداری کنید. برای کامل کردن سفارش خود در جهت خرید ابر اسفنجی با کیفیت دلخواه می توانید از طریق فروشگاه های ما اقدام کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *