ابر اسفنج باکیفیت در کشور تولید می شود که در صنایع مختلفی به کار می‌رود. این محصول بسیار نرم و در ضخامت های مختلفی موجود می باشد که در صنایع مبل یازی، خودرو سازی و لحاف و تشک نیز کارایی دارد. به دلیل استفاده فراوان از آن میزان خرید و فروش در این‌ راستا نیز بسیار زیاد است. سفارش در حجم و وزن بالایی پذیرش می شود و تولید کننده در هر حجمی‌که مشتری بخواهد آن را ارسال می کند.

سفارش فروش ابر اسفنج نرم باکیفیت

بررسی مشخصات ظاهری ابر اسفنج باکیفیت

بررسی مشخصات ظاهری ابر اسفنج باکیفیت اسفنج ظاهری سفید و در برخی از مواقع کرم رنگ است که دارای یک انعطاف پذیری بالایی است بسیار نرم و لطیف بوده که از مشخصه های اصلی این ابر اسفنج به شمار نی رود. این‌اسفنج از ترکیبات شیمیایی ساخته شده است که بیشترین کارایی را در صنعت مبل و تشک دارد. در برابر گرما و حرارت سریعا عکس العمل نشان می دهد و ذوب می شود و در برخی از مواقع شعله ور می‌گردد برای این موضوع باید احتیاط لازم را داشت.

ابر اسفنج نرم‌ در تولید اسکاج نیز به کار می رود و برای شستن ظروف حساس به خط و خش بیشترین ‌کارایی را دارد. علاوه بر اسفنج از فوم گرم و سرد نیز برای مبل استفاده می‌کنند اما اسفنج ها جایگزین بهتری هستند چون نرم تر و انعطاف پذیری بهتری دارند. این‌اسفنج دارای استحکام خوبی است و اصلا پاره نمی شود و بر اثر فشاری که به آن‌ وارد می‌شود پرز نمی دهد و ظاهر خود را حفظ می‌کند که در این‌ صورت بهترین کارایی را خواهد داشت.

وقتی که بر روی این‌ اسفنج می نشینید به خوبی نرم است و پایین می رود و وقتی که بلند می شود دوباره به حالت قبلی خود بر می‌گردد این خاصیت تا چندین سال حفظ می‌شود که نشان از ساختار پیچیده آن ‌است. قابلیت شستن را نیز‌ دارد و می‌توانید آن را بشورید و در زمان کمی خشک می‌شود.

شرکت توزیع ابر اسفنج نرم باکیفیت

شرکت توزیع ابر اسفنج نرم باکیفیت ابر اسفنج سفارشی را با بهترین کیفیتی که دارد از شرکت توزیع این کالا بخواهید تا یک محصولی اعلا براز شما ارسال کند. این ‌شرکت حجم انبوهی از این‌ تولیدات را به مشتریان خود ارائه می‌کند که در کیفیت بالایی هستند. شرکت توزیع می تواند محصول را تا درب منزل مشتریان همراهی کند و آن را با ضمانت به دست مشتریان می رسانند.

کارخانه جات و تولیدی های مبلمان در کشور می توانند محصول خود را از این شرکت ها بخواهند تا محصولی فرد و اعلا را تحویل بگیرند. برای خرید از این شرکت می توانید از طریق درگاه مربوطه وارد عمل شوید و آن را با قیمت مناسبی سفارش دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *