پارچه مبلی مازراتی و پورشه موجود در بازارهای ایران دارای تنوع بسیار بالایی هستند که توسط تولیدکنندگان مختلف در مدل های به روز و زیبا ساخته شده و روانه بازار می شوند و باعث رونق این بازار و تامین تمامی سلیقه ها شده اند.

شرکت های تولید پارچه مبلی با کیفیت ایرانی به دلیل داشتن ویژگی هایی از قبیل کیفیت و قیمت مناسب، توانسته است مشتری های زیادی را در نقاط مختلفی از جهان جذب کنند و تولیدکنندگان آن ها در بخش صادرات نیز موفق عمل کرده اند.

شرکت تولید پارچه مبلی با کیفیت ایرانی

معیار های مهم انتخاب پارچه مبلی

معیار های مهم انتخاب پارچه مبلی پارچه مبلی نقش اساسی در هر مبل را تشکیل می دهد که اگر به درستی انتخاب شود و رنگ و طرح زیبایی داشته باشد، دکوراسیون منازل را بسیار تحت تاثیر قرار خواهد داد.

پارچه های مبلی تولید شده اغلب دارای رنگ‌ و نقش و کیفیت بالایی هستند که باعث شده اند تعدد بالایی از آن ها در بازار وجود داشته باشد و برای انتخاب یک مدل خاص مبل قابلیت انتخاب طرح های پارچه ای زیادی را برای آن داریم.

در مرحله اول انتخاب پارچه مبلی باید معیاری همچون چگونگی کاربردی که قرار است بر روی آن انجام بگیرد، مورد توجه قرار بگیرد که همیشه قبب از خرید کردن پارچه باید نوع استفاده از آن را معین کرده تا انتخاب آن برای شما راحت تر باشد.

برای مثال اگر برای مبلمان راحتی قصد خرید پارچه را دارید باید دقت نمایید که اینگونه مبل ها به خاطر به کارگیری زیاد آن ها در طول روز،امکان خراب شدنشان بیشتر است که به همین منظور باید پارچه ای مقاوم تر و محکم تر برای آن در نظر گرفته و انتخاب نمایید تا عمر آن بالا تر برود.

همچنین برای نمونه مبل هایی که جنبه زینتی داشته و کمتر از آن ها به کار گرفته می شود، مانند مبل های سلطنتی و… نیاز به پارچه هایی می باشد که زیبایی بیشتری داشته باشند و از نظر استحکام چندان نیازی به پارچه هایی با جنس های ضخیم و محکم ندارند.

برای انتخاب رنگ و طرح پارچه که کاملا سلیقه ای صورت می گیرد نیز باید نکاتی رعایت شود تا بتوانید یک مبلمان مناسب با منزل خود تهیه نمایید.

برای انتخاب رنگ مناسب باید حتما به دکوراسیون منزل خود توجه کنید و بهتر است رنگ پارچه مبل ها را با پارکت های خانه و رنگ پرده ها هماهنگ کنید تا یه تناسب خوب بین لوازم خانه شما صورت بگیرد و بتوانید یک دکوراسیون شیک برای منزلتان ایجاد نمایید.

همچنین در انتخاب طرح مناسب پارچه حتما دقت نمایید که برای خانه های کوچک از طرح های ساده استفاده کنید تا محیط منزل شما را بزرگتر نشان دهد  و اگر خانه بزرگی دارید نیز بهتر است از پارچه هایی با طرح های شلوغ و طرح دار مثل راه راه، گلدار و…انتخاب کنید.

نمایندگی فروش پارچه مبلی با کیفیت ایرانی فایپکو

نمایندگی فروش پارچه مبلی با کیفیت ایرانی فایپکو تولیدکنندگان پارچه مبلی مخمل کبریتی با کیفیت ایرانی فایپکو برای گسترش فروش خود در شهرهای کشور اقدام به ایجاد نمایندگی های مختلف کرده اند و به فروش پارچه مبلی با قیمت تولیدی می پردازند.

ما در این فروشگاه نیز به عنوان نمایندگی پارچه مبلی فایپکو فعالیت داریم و انواع این محصول را با قیمتی بسیار مناسب ارائه می دهیم و شما می توانید با خیال راحت خریدی مطمعن و با کیفیت داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *