فروش ابر و اسفنج به منظور عرضه عمده این محصول در بازار صورت می گیرد. انواع ابر و اسفنج با قیمت مناسب و کیفیت عالی برای خریداران، با شرایط استثنایی به فروش می رسد.

آیا می دانید از کجا می توان به انواع ابر و اسفنج باکیفیت و قیمت مناسب دسترسی پیدا کرد؟ با کاربرد ها و ویژگی های این محصولات آشنایی لازم را دارید؟ در این مرکز انواع ابر و اسفنج به صورت عمده به فروش می شود. با کاربرد فراوانی که این محصول در صنایع مختلف دارد می توان گفت که یکی از کالا های اساسی و پر فروش محسوب می گردد. تولید انواع ابر و اسفنج به منظور به کار گیری در موارد بسیاری صورت می گیرد.

 • ابر و اسفنج جهت مبل سازی
 • ابد و اسفنج مناسب خوشخاب
 • متناسب جهت تشک های ورزشی
 • کوسن
 • کاربرد در بالشت
 • ایر و اسفنج جهت پشتی

فروش ابر و اسفنج | تولید انواع ابر و اسفنج

انواع ابر و اسفنج

انواع ابر و اسفنجبرای شروع بهتر است که ابتدا با انواع ابر و اسفنج بیشتر آشنا شویم. بهتر است بدانید که اسفنج در واقع همان ابر معمولی می باشد که می تواند به دو صورت تولید شود.

 • اسفنج نرم و انعطاف پذیر
 • اسفنج سفت و محکم

در هر دو حالت می توان اسفنج را به صورت دلخواه برش داد. این اسفنج ها ممکن است نازک و یا ضخیم باشند. ضخامت برش اسفنج می تواند متناسب با کاربرد آن باشد. نکاتی که هنگام خرید انواع ابر و اسفنج مد نظر خریداران قرار می گیرد شامل دو مورد اساسی زیر می شود.

 • فشردگی اسفنج که تعیین کننده میزان سفتی و نرمی محصول است.
 • دانسیته که بیان کننده وزن اسفنج می باشد. هر چه دانسیته اسفنج بالا تر باشد محصول باکیفیت تر و مقاوم تر می باشد.

انواع ابر و اسفنج که در بازار به فروش می رسند را می توان به صورت زیر در یک دسته بندی جای داد:

 • ابر گرم یا فوم گرم پلی یورتان
 • ابر سرد
 • اسفنج سی کیلویی
 • اسفنج پلی یورتان

تولید انواع ابر و اسفنج در ایران

تولید انواع ابر و اسفنج در ایرانتولید انواع ابر و اسفنج در ایران از سابقه طولانی برخوردار است. تولید کنندگان ایرانی پیشرفت های زیادی را در صنعت تولید ابر و اسفنج و فوم در سال های اخیر تجربه کرده اند. این پیشرفت ها خود به ارتقای سطح کیفیت صنایع تولید مبل، تشک، خوشخواب و … منجر شده است. کارخانجات تولید ابر و اسفنج در ایران، انواع ابر و اسفنج باکیفیت را با شرایط زیر تولید می نمایند.

 • به کار گیری دستگاه ها و تجهیزات مدرن
 • استفاده از دانش فنی روز دنیا
 • الگو گرفتن از تجربه های تولید کنندگان موفق این حوزه در جهان همچون ترکیه و آلمان
 • رعایت استاندارد های بین المللی

بزرگترین تولید کننده ابر و اسفنج و فوم

بزرگترین تولید کننده ابر و اسفنج و فومبزرگترین تولید کننده ابر و اسفنج و فوم در ایران اقدام به تولید انواع ابر و اسفنج و برش آن ها با ابعاد و سایز مورد نظر مشتری می نماید. کیفیت و قیمت این محصولات به گونه ای است که رضایت خریداران به بهترین نحو جلب شود. در این سال ها خلاقیت و نوآوری این محصولات باید به گونه ای باشد که در بازار رقابتی حال حاضر قابل رقابت با نمونه های خارجی باشد. هم اکنون تولید و فروش ابر و اسفنج تبدیل به یکی از تجارت های موفق شده است. این محصول متقاضیان زیادی در بازار دارد. شما می توانید در تصویر چند نمونه از ابر و اسفنج و فوم را در رنگ های مختلف مشاهده نمایید.

فروش ابر و اسفنج زیر قیمت بازار

در این مرکز فروش ابر و اسفنج زیر قیمت بازار صورت می پذیرد. کافی است که با کارشناسان این مجموعه ارتباط گرفته و قیمت ها را مقایسه نمایید. خواهید دید که قیمت های پیشنهاد شده بسیار پایین تر از مراکز دیگر می باشد. جلب رضایت مشتری از طریق ارائه محصول باکیفیت، با قیمت ارزان از اهداف بزرگ این مجموعه می باشد.

برترین تولیدکننده انواع ابر و اسفنج

برترین تولیدکننده انواع ابر و اسفنج شرکت تولیدی اسفنج جاجرود به عنوان یکی از برترین تولید کننده انواع ابر و اسفنج و همچنین به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ابر ضمن بررسی همه جانبه و استفاده از تجارت و نقطه نظرات کارشناسان این رشته و همچنین با به خدمت گرفتن تکنولوژی روز دنیا فعالیت خود را در سال ۱۳۶۸ آغاز و در اندک زمانی با تولید مطلوب انواع اسفند در سایزها و دانسیته های مختلف کهمورد درخواست و رضایت مشتریان بوده توانست جایگاه مناسبی را به عنوان تولیدکننده ابراز نمود این شرکت بعد از لطف و عنایت خداوند منان و همچنین همکاری و همراهی مشتریان عزیز پیوسته موفقیت خود را در ارائه محصولات با کیفیت و عاری از هرگونه مواد افزودنی را مرهون مشتریان و مصرف‌کنندگان نهایی دانسته و به همین منظور با احداث فاز جدید تولید اسفنج صنعتی و فوم سرد را به تولیدات خود افزوده که امید است با توجه به تجارت دست آمده و بهره مندی از نقطه نظرات مشتریان گرامی و منطبق با پیشرفت فناوری های جدید با ارائه محصولات متنوع به توان ضمن توفیقات کاری رضایتمندی و طیف خاطر مشتریان و مصرف کنندگان را پیش از پیش شاهد باشیم.

فروشنده عمده ابر و اسفنج

فروشنده عمده ابر و اسفنج تولید انواع ابر استان به منظور عرضه عمده محصول در بازار صورت می گیرد و با قیمت مناسب و کیفیت عالی برای خریداران با شرایط استثنایی به فروش می رسد آیا می دانید که از کجا می توان به انواع ابر و اسفنج با کیفیت و قیمت مناسب و همچنین دسترسی عمده پیدا کرد و کاربرد ها و ویژگی های محصولات آشنایی لازم را دارید در این مرکز انواع ابرو اسفند به صورت عمده به فروش می رسد با کاربرد فراوانی که این محصول در صنایع مختلف دارد می توان گفت که یکی از کالاهای اساسی و پرفروش محسوب می گردد. فروشندگان عمده ابر و اسفنج در ایران از سابقه طولانی برخوردار هستند تولیدکنندگان ایرانی پیشرفت های زیادی را در صنعت تولید اسفنج و فوم در سال های اخیر تجربه کردند این پیشرفت ها خود به ارتقای سطح کیفیت صنایع تولید منجر شده است.

مراکز معتبر فروش ابر و اسفنج در کشور

مراکز معتبر فروش ابر و اسفنج در کشور  مراکز معتبر فروش ابر و اسفنج در کشور زیاد است ، یکی از این مراکز  فروش ابر و اسفنج اصفهان می باشد، این مرکز با استفاده از تکنولوژی روز اقدام به عرضه و فروش انواع ابر و اسفنج با کیفیت تضمین نموده و با در اختیار داشتن پرسنل قوی و تیم فروش به روز توانسته است محصولات خود را در بازارهای داخلی و خارجی در زمینه داشتن تنوع بالا و عرضه محصولات با کیفیت و تحویل سفارشات در سریعترین زمان ممکن باعث افزایش مشتریان دائمی این مرکز شده است.

عرضه کننده ابر و اسفنج ارزان

عرضه کننده ابر و اسفنج ارزان برای شروع بهتر است که ابتدا با هم بیشتر آشنا شوید بهتر است بدانیم که در واقع همان ابر معمولی می باشد که می توانیم به دو صورت استفاده کنیم:

 •  اسفنج نرم و انعطاف پذیر
 •  استنتاج سفت و محکم

 در هر دو حالت می توانستند به صورت دلخواه برش داد این اسفنج ها ممکن است نازک و ضخیم باشد می‌توانیم متناسب با کاربرد آن باشد و نکاتی که هنگام خرید انواع قبرستان مدنظر خواهد خریداران قرار می‌گیرد شامل تون مورد اساسی است فشردگی اسفنج و دانسیته که در مطالب بالا بیان شد.

 عرضه کننده ابر و اسفنج ارزان: یکی از این مراکز مرکز فروش ابر و اسفنج کیومرث ایمان وند است که محصولات با کیفیت با قیمت ارزان را روانه بازار کرده است.

لیست قیمت ابر و اسفنج

لیست قیمت ابر و اسفنج   ابر و اسفنج فشرده ای که در بازار به فروش می رسد به دلیل داشتن چگالی بالا و سفت تر بودن آن دارای قیمت بالاتر می باشد و ماندگاری آن بالاتر خواهد بود تا به حال شما برای خرید مبل و تشک تختخواب مزه و محیط کاری خود به مراکز فروش مراجعه کرده باشید و با اصطلاحی در مورد ابر اسفنجی که در آن به کار برده شده است از مسئول فروشنده شنیده باشید این قیمت این کالاها بسته به نوع ابر و اسفنج فشرده به کار برده شده در آن بستگی خواهد داشت. قیمت این محصولات از ده هزار تومان شروع شد و تا چند صد هزار تومان هم در بازار یافت می شود:

 قیمت اسفنج 30 کیلویی: ۱۷۴ هزار ریال

 قیمت ابر 30 کیلویی: سیصد و پنجاه هزار ریال

 برای دریافت قیمت دقیق این محصولات می توان به کارخانه ابر و اسفنج ایا یکی از نمایندگی های فروش ابر و اسفنج شیراز مراجعه و از قیمت دقیق آن اطلاع کسب کنید

دیدگاه ها غیر فعالند