پارچه مبلی از بخش های مهم یک مبلمان می باشد که بخش عظیمی از زیبایی مبلمان را به خود اختصاص داده است و از نمونه های پرطرفدار و پرفروش در بازار، پارچه مبلی سلطنتی ترک می باشد که کیفیت و قیمت جزئی و عمده آن ها، دو اصل مهم برای انتخاب این نمونه از محصولات خواهد بود.

قیمت عمده پارچه مبلی سلطنتی جدید ترک

پارچه مبلی ترک چه ویژگی هایی دارد؟

پارچه مبلی ترک چه ویژگی هایی دارد؟

پارچه های مبلی، به پارچه هایی گفته می شود که برای  روکش کردن مبلمان  مورد استفاده قرار می گیرد و در صورتی که از کیفیت مناسبی برخوردار نباشند، باعث شده تا مبل جلوه و نمای اولیه را نداشته باشد و هم چنین در مدت کوتاهی نیاز بوده تا روکش آن تعویض گردد. بنابراین در زمان انتخاب پارچه مبلمان به کیفیت آن باید که توجه ویژه نموده و در میان نمونه های مختلف، پارچه مبلی ترک بوده که از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

این نمونه از پارچه های مبلی، بسیار لطیف بوده و خاصیت کشسانی نداشته باشند. هم چنین این نمونه از مدل پارچه های مبلی، از مقاومت بالایی برخوردار بوده و پرز های آن  ها به مرور زمان کنده نخواهد شد و همین امر منجر شده  تا پارچه های مبلی ترک نسبت به  نمونه های دیگر، طول عمر بیشتری را دارند.

گرماژ و تراکم بالای این نمونه از پارچه ها، یکی از مهم ترین عوامل موثر در کیفیت پارچه می باشد و زمانی که به سطح پارچه های مبلی ترک دست می کشید، بافتی یکنواخت را لمس کرده و معمولا این نمونه از پارچه های مرغوب و با کیفیت، از نظر وزن سنگین تر خواهند بود.

البته لازم به ذکر است که اصولا پارچه های مبلی ترک موجود در بازار، بر اساس الیاف به کار رفته شده به سه دسته الیاف طبیعی، الیاف مصنوعی و الیاف ترکیبی تقسیم بندی خواهند شد و  با توجه به نوع مبلمان و کاربردی که برای مبلمان در نظر می گیریم، از مدل پارچه  مبلی مناسب استفاده خواهیم کرد.

فروش جدیدترین مدل پارچه مبلی سلطنتی

فروش جدیدترین مدل پارچه مبلی سلطنتی همان طور که می دانیم، پارچه های مبلی از پر تنوع ترین پارچه های موجود در بازار می باشند، که هر نمونه از آن ها برای مدل خاصی از مبل مورد استفاده قرار خواهد گرفت و در میان نمونه های موجود در بازار که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است، می توان پارچه های مربوط به مبل های سلطنتی را نام برد، به طوری که هر روزه شاهد تولید و فروش پارچه مبلی سلطنتی در طرح ها و کیفیت های متنوع خواهیم بود که بخش عظیمی از بازار فروش پارچه مبلی به این نمونه از محصولات اختصاص یافته  است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *