پارچه مبلی لاکچری مناسب برای مبلمان سلطنتی از جمله پارچه های می باشد که از نقش و نگارهای مختلف برخوردار است و زرق و برق زیادی دارد و در جنس های متنوع در بازار توزیع می گردد. معمولا علاوه بر زیبایی کیفیت این پارچه ها بسیار بالا می باشد و با قیمت های مختلفی در بازار توزیع می گردد. به همین جهت قیمت عمده پارچه مبلی سلطنتی لاکچری با توجه به موارد مختلفی تعیین می گردد و زیبایی خاصی به محل استفاده می دهد.

قیمت عمده پارچه مبلی سلطنتی لاکچری

دسته بندی انواع پارچه مبلی

دسته بندی انواع پارچه مبلی پارچه مبلی از جمله پارچه های می باشد که بر روی مبل ها کشیده می شود و اثر بسیار زیادی بر دکوراسیون منزل و زیبایی مبل می گذارد.

می توان انواع پارچه های مبلی را به صورت های مختلفی دسته بندی کرد و برخی از خصوصیات آنها را می توان این طور بیان کرد:

  • پارچه مبلی مخمل: ابن پارچه های مبلی در در طرح ها و رنگ های متنوعی تولید می گردند و با توجه به استحکام و دوام بسیار زیادی که دارند در صنعت مبل سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. این پارچه های مبلی از نرمی و لطافت بسیار زیادی برخوردار است و پارچه آن دارای بافتی می باشد که تمیز نمودن آن را هم بسیار راحت کرده است.
  • پارچه مبلی جیر: یکی از لوکس ترین پارچه های مبلی که ظاهری کلاسیک به مبلمان منزل شما می بخشد پارچه های جیر می باشد. معمولا انواع مبلمان جیر در نمونه های طبیعی و مصنوعی تولید می گردد و تمیز نمودن آنها بسیار راحت است اما باید توجه کرد این مبل ها در برابر آب بسیار حساسند و نباید به طور مستقیم به تمیز نمودن آنها با آب پرداخت. 
  • پارچه مبلی چرمی:  این پارچه های مبلی نمونه ای از مدرن ترین پارچه ها می باشد که توسط آنها انواع مبل ها را پوشش می دهند. این پارچه ها در برابر هر گونه لکه و آلودگی بسیار مقاوم است و به راحتی تمیز می گردند. 

گالری شیک ترین پارچه های مبلی لاکچری فایپکو

گالری شیک ترین پارچه های مبلی لاکچری فایپکو گالری پارچه مبلی به توزیع انواع پارچه های مبلی لاکچری به شیوه های مختلف و از برندهای متنوع می پردازد.

می توان گفت لاکچری ترین و شیک ترین پارچه مبلی توسط برند فایپکو تولید می گردد که در جنس های مختلف و کیفیت های گوناگون ساخته می شوند.

معمولا این گالری علاوه بر توزیع حضوری به صورت اینترنتی نیز به فروش انواع پارچه مبلی فایپکو می پردازد که بسیار مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.

خرید اینترنتی قدرت انتخاب بیشتری به مشتریان می دهد و آسان تر و باصرفه تر می باشد و به همین دلیل امروزه رواج بیشتری در بین مشتریان بافته است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *